Oferta

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Historia naszej firmy

Przygoda z ogrodnictwem rozpoczęła się w okolicach roku 2005. Wtedy edukację w szkole ogrodniczej rozpoczął właściciel firmy Ogrody Maciejewski. Po zakończeniu edukacji zdobywając dyplom, rozpoczął kolejny etap specjalizacji, tym razem Architektura Krajobrazu. Rozwijając swoje umiejętności i zdobywając wiedzę praktyczną w przedsiębiorstwach ogrodniczych przyszedł czas na pójście własną drogą. I tak z początkiem sierpnia 2014 roku powstała firma Ogrody Wojciech Maciejewski. Początki nie były łatwe, jednak konsekwencja, wytrwałość i niezłomność pozwoliły na budowanie coraz to bardziej rozpoznawalnej marki na rynku jednocześnie sukcesywnie zwiększając swój zasięg oraz grono zadowolonych Klientów. Rozwój firmy, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz partnerskich, stale rozszerzający się wachlarz usług pozytywnie wpływa na i tak wysoką jakość wykonywanych usług.

Nasza wizja

Firma Ogrody Maciejewski powstała z miłości do natury. Otaczająca nas przyroda, nie jest wyłącznie naszą własnością, a pośrednio korzystają z niej wszyscy, dlatego tak bardzo istotnym jest aby odpowiednio się o nią zatroszczyć, a jednocześnie móc cieszyć się jej walorami w swoim najbliższym otoczeniu jakim jest własny ogród. Dlatego tak ważnym jest odpowiednie zrównoważenie wartości kluczowych dla właścicieli ogrodów oraz pozostawienie naturze miejsca do rozwoju, Ważne jest w ogrodzie ustalenie zasad, które będą przestrzegane przez nas jako użytkowników ogrodu, jak również stawianie granic, których natura nie powinna przekraczać. Takie uporządkowane relacje człowieka z naturą najlepiej widać w ogrodzie. A My postaramy się ten ład ustalić.

Ciekawostka:

Czy wiesz, że kamień granitowy posiada odczyn kwaśny, dzięki temu, bez obaw o niekorzystne zmiany kwasowości gleby, może być stosowany przy ściółkowaniu powierzchni wokół roślin kwaśnolubnych takich jak np. różaneczniki lub azalie.

Ciekawostka:

Czy wiesz, że jeśli chcesz posadzić roślinę wymagającą glebę o odczynie kwaśnym, możesz użyć podczas sadzenia ziemię ze zmieszaną, przekompostowaną korą sosnową. Kora sosnowa podczas rozkładu zakwasza ziemię więc pozytywnie wpływa na ph ziemi.

Ciekawostka:

Czy wiesz, że Ogrody Maciejewski posiada własny kanał na YouTube, który powstał 1 lutego 2021 roku. Zajrzyj, zasubskrybuj i poznaj naszą pracę od kuchni.

Ciekawostka:

Czy wiesz, że logo, które jest znakiem rozpoznawczym firmy Ogrody Maciejewski powstało na bazie pomysłów właściciela Wojciecha Maciejewskiego, które zrealizował grafik Przemysław Górecki. Logo powstało z połączenia elementów roślinnych, motywów ozdobnych ornamentów z herbów szlacheckich oraz elegancji francuskich ogrodów barokowych z XVII w.